Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Na predaj Meštiansky dom na Hlavnej ulici

Interné ID: RV67
Ulica: Hlavná
Obec: Košice-Staré Mesto
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Stav: čiastočne prerobený
Typ domu: Rodinný dom
2 499 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj meštiansky dom na Hlavnej ulici v Košiciach postavený v tvare písmena E. Nehnuteľnosť je postavená v centrálnej mestskej zóne v radovej zástavbe domov v historickom centre mesta.

Dom má jedno podzemné podlažie pod čelnou časťou prístupne prvým dvorným krídlom o výmere 280 m2 + druhý podzemný priestor  prístupný s prvého dvora  o výmere 100 m2. Z druhej dvorovej časti sú prístupne ďalšie dva pivničné priestory o rozlohe spolu  80 m2.

Na prvom nadzemnom podlaží v čelnej časti sú dva obchodné priestory prístupne z Hlavnej ulice o rozlohe 140 m2 a 80 m2. V ďalšej časti prvého a druhého nadzemného podlažia sa aktuálne nachádza jeden obchodný priestor  a  11 bytov.

Výmera celého 1.NP je 530 m2 a výmera celého 2.NP je 500 m2.

Konštrukcia strechy je sedlová s pozinkovaným plechom kde je možne v budúcnosti vytvoriť ďalšie bytové jednotky o celkovej výmere 500 m2. Vnútorne  hlavne schodisko je kamenne dvojramenne. Bočne schodiska s výstupom až do podkrovia sú drevené. Cela nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete a každá bytova jednotka ako aj obchodné priestory sú vybavené samostatným plynovým kotlom. Celá ponúkaná nehnuteľnosť je vzhľadom k svojej lokalite permanentne prenajatá. Vjazd do dvora je možný aj osobným motorovým vozidlom. Na ploche dvorovej časti je k dispozícii 10 parkovacích miest. Pozemok má výmeru 1.277 m2

Na nehnuteľnosť bol v roku 2019 vypracovaný znalecký posudok v hodnote 2.280.000.- eur.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
2000 m2
Plocha pozemku:
1277 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Roland Valko

Roland Valko

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti