Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Profesionálna prezentácia

V dnešnej modernej a digitálnej dobe využívame viaceré spôsoby propagácie a profesionálnej prezentácie vašej nehnuteľnosti, ktoré súkromné osoby nemajú možnosť využívať.

„Nepredávate byt či dom. Predávate DOMOV / EMÓCIU.“


1. Príprava nehnuteľnosti – Prvý dojem urobíte len RAZ !   

Množstvo ľudí prípravu svojej nehnuteľnosti pred predajom podceňuje, čo je veľká chyba. Rozhoduje prvých 5 sekúnd, či danú nehnuteľnosť predáte alebo nie. Príprava nehnuteľnosti na profesionálne fotenie a rovnako pred obhliadkami je mimoriadne dôležitá.

Náš skúsený maklér vám pomôže pri styling-u nehnuteľnosti, čo máte schovať, čo upraviť, aby bol prvý dojem pozitívny.

Poradíme vám pár tipov tu.

1. Príprava nehnuteľnosti – Prvý dojem urobíte len RAZ !
2. Profesionálne fotenie

2. Profesionálne fotenie

Dlhodobo spolupracujeme s fotografmi, ktorí sa zameriavajú na fotenie nehnuteľností na profesionálnej úrovni. Sú to práve fotografie, ktoré odprezentujú a ukážu potenciál vašej nehnuteľnosti.

3. 3D Virtuálna prehliadka

Využívame moderné a inovatívne postupy, ako v dnešnej modernej dobe najlepšie prezentovať nehnuteľnosť a tým je aj 3D Virtuálna prehliadka nehnuteľnosti. Takýmto spôsobom vopred filtrujeme záujemcov, aby sme zredukovali záujem na REÁLNYCH ZÁUJEMCOV.

3. 3D | Virtuálna prehliadka
4. Home-Staging

4. Home-Staging

Ďalšou z možností je úprava vašej nehnuteľnosti profesionálnym dizajnérom, ktorý vnesie do nehnuteľnosti moderný nádych, aby sme vedeli predať vašu nehnuteľnosť ešte drahšie.

Táto služba je za príplatok, ale častokrát zvýši reálnu predajnú cenu vašej nehnuteľnosti.

5.Propagácia na sociálnych sieťach / reklamné kampane

Sociálne siete ako Facebook či Instagram sa stali bežnou súčasťou nášho každodenného života. Ako sa hovorí: „Kto nieje na Facebooku, ako keby ani neexistoval.“

Práve preto v silnej miere využívame sociálne siete v rôznych reklamných kampaniach, aby sme vytvorili potrebu aj u ľudí, ktorí ani nerozmýšľali o zmene svojho zabehnutého života/bývania.

5.Propagácia na sociálnych sieťach / reklamné kampane