Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Referencie

Pozitívne: Profesionalita

Ďakujem za priateľské a profesionálne jednanie. Kúpa nehnuteľnosti prebiehala rýchlo, jednoducho a bezproblémovo. Skvelá skúsenosť, vrelo odporúčam. Nech sa Vám darí

Monika Csanáková
Nadežda Kostsánszka
100% SPOKOJNOSŤ

RK Inforeal vrelo odporúčam.
Pomohli nám s predojom bytu a s ich prosfesionalným pristupom som bola maximalne spokojná. Rýchle jednanie, dodržané dohodnuté termíny a pán Kovalčík je naozaj človek, ktorý vie presne čo má robiť a hovoriť.

Monika Csanáková
Viktória Verešpejová
100% SPOKOJNOSŤ

Vrelo odporúčam túto realitnú kanceláriu. Sprostredkovala nám predaj nehnuteľnosti. Všetko prebiehalo profesionálne tj. jednanie s nami a predávajúcim, zariadenie všetkých "papierovačiek" - všetko bolo vopred zariadené, stačilo dodať potrebne dokumenty z našej strany a o prípravu zmlúv, prepisov na katastri sa postarala RK Inforeal. Taktiež na základe ich skúsenosti vedeli poradiť s výberom vhodného financovania. S pánom Kovalčíkom sa dalo bez problémov dohodnúť a z jeho strany sme zažili maximálne proklientsky prístup. Určite doporučujem pokiaľ chcete mať čo najmenej starostí s vybavovaním a taktiež chcete ušetriť kopec času a v konečnom dôsledku aj peňazí pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.

Monika Csanáková
Ján Ivanecký
100% SPOKOJNOSŤ

Vysoká profesionalita pri poradenstve. Firma má bohaté skúsenosti s dlhoročnou praxou ktorú vie využiť a pomôcť zákazníkovi pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti. Ak hľadáte kvalitu, vrelé odporúčam !

Monika Csanáková
Peter Beňuška
100% SPOKOJNOSŤ

S RK Inforeal som veľmi spokojná.
Ďakujem veľmi pekne pánovi Kovalčikovi za profesionálny a ochotný prístup pri kúpe bytu. A za pomoc pri vybavovani všetkych veci.
Veľká spokojnosť a môžem len odporúčať RK Inforeal.

Monika Csanáková
Alena Stričová
100% SPOKOJNOSŤ

Chcela by som sa podeliť o moje úžasné skúsenosti s bytovým maklérom Jánom Ovákom, u ktorého som si nedávno prenajala byt. Celý proces bol neuveriteľne hladký a profesionálny a bezproblémovo som sa usadila v mojom novom dome. Maklér Ján Ovák prejavil vysokú úroveň odbornosti a zanietenia v každom kroku procesu. Jeho profesionálny prístup a zodpovednosť sa prejavili aj v rýchlosti a efektívnosti celého procesu. Zabezpečil rýchle a hladké vybavenie všetkých potrebných dokumentov a formalít, čo ma veľmi potešilo. Bol skvelým prostredníkom medzi mnou a majiteľom bytu, a vďaka jeho úsiliu sme dosiahli vzájomne uspokojivú dohodu. Okrem jeho profesionálnych kvalít, som si veľmi vážila aj jeho priateľský prístup. Vytvoril príjemné a dôverné prostredie.Celkovo by som odporučila tohto bytového makléra každému, kto hľadá profesionálneho a spoľahlivého partnera pri prenájme nehnuteľnosti. 🙂

Monika Csanáková
Sandra Pľutová
100% SPOKOJNOSŤ

Profesionálna firma , ktorej sa dá dôverovať. To čo je na papieri to je aj realita . Dodržiavajú dohody , termíny , ceny .

Benjamin K.
100% SPOKOJNOSŤ

Osobne mám veľmi dobru skúsenosť s touto realitnou kanceláriou, Pomohli mi promptne a rýchle nájsť nájomníka do bytu a vybavili za mňa všetky veci s tým spojené môžem len a len ďalej odporúčať.

Richard Slovenský
100% SPOKOJNOSŤ

Slovami klasika, každý ako predávajúci, tak aj kupujúci by si mal dôkladne zvážiť s kým bude riešiť kúpu respektíve predaj nehnuteľnosti. Čo sa týka RK INFOREAL, nemôžem povedať jedno negatívne slovo a len veľmi vysoko ohodnotiť profesionálny prístup v každom jednom momente počas trvania celého procesu.

Spolu v kombinácii s výberom toho správneho finančného poradcu FINIX - finančné služby, v našom pripade Peter Petrovský.

Radovan Drábik
100% SPOKOJNOSŤ

Veľká spokojnosť ! Som rada, že sme mali možnosť stretnúť tuto spoločnosť, pretože spolupráca s nimi bola .....ľahká 😁😊Všetko išlo ako po masle, rýchlo, hladko. Kvalitne odvedená práca, spolupráca pred, počas aj po kúpe nehnuteľnosti. Vďaka odborníkom v každej oblasti sa spoločnosť postará aj o papierováčky, všetko vysvetli, pomôže čo a ako ďalej. Radosť spolupracovať, radosť bývať. 

Monika Medveová
100% SPOKOJNOSŤ

Seriózna spoločnosť, kvalitná práca, prijemný prístup. Vlastná skúsenosť - odporúčam. 😊

Monika Csanáková
Monika Csanáková
100% SPOKOJNOSŤ