Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Referencie

Profesionálna firma , ktorej sa dá dôverovať. To čo je na papieri to je aj realita . Dodržiavajú dohody , termíny , ceny .

Benjamin K.
100% SPOKOJNOSŤ

Osobne mám veľmi dobru skúsenosť s touto realitnou kanceláriou, Pomohli mi promptne a rýchle nájsť nájomníka do bytu a vybavili za mňa všetky veci s tým spojené môžem len a len ďalej odporúčať.

Richard Slovenský
100% SPOKOJNOSŤ

Slovami klasika, každý ako predávajúci, tak aj kupujúci by si mal dôkladne zvážiť s kým bude riešiť kúpu respektíve predaj nehnuteľnosti. Čo sa týka RK INFOREAL, nemôžem povedať jedno negatívne slovo a len veľmi vysoko ohodnotiť profesionálny prístup v každom jednom momente počas trvania celého procesu.

Spolu v kombinácii s výberom toho správneho finančného poradcu FINIX - finančné služby, v našom pripade Peter Petrovský.

Radovan Drábik
100% SPOKOJNOSŤ

Veľká spokojnosť ! Som rada, že sme mali možnosť stretnúť tuto spoločnosť, pretože spolupráca s nimi bola .....ľahká 😁😊Všetko išlo ako po masle, rýchlo, hladko. Kvalitne odvedená práca, spolupráca pred, počas aj po kúpe nehnuteľnosti. Vďaka odborníkom v každej oblasti sa spoločnosť postará aj o papierováčky, všetko vysvetli, pomôže čo a ako ďalej. Radosť spolupracovať, radosť bývať. 

Monika Medveová
100% SPOKOJNOSŤ

Seriózna spoločnosť, kvalitná práca, prijemný prístup. Vlastná skúsenosť - odporúčam. 😊

Monika Csanáková
Monika Csanáková
100% SPOKOJNOSŤ