Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Areál Nad Jazerom - administrativa, výroba, sklad, parkovanie

Interné ID: RK78
Ulica: Napájadlá
Obec: Košice-Nad jazerom
Okres: Košice IV
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Stav: úplne prerobený
Typ objektu: Obchodné priestory
1 650 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj, prípadne dlhodobý prenájom ako celok OBCHODNO - SKLADOVACIU budovu s parkovacími miestami v samostatnom AREÁLI v Košiciach, sídlisko Nad Jazerom, ul. Napájadlá 2/A, Košice – Nad Jazerom.

Budova bola postavená v r. 2010 a naposledy rekonštruovaná 2020. Možnosti využitia objektu sú ako Obchodno-skladovací priestor, logistický sklad a občianska vybavenosť. K nehnuteľnosti je vyhotovený nový Znalecký posudok, v prípade záujmu vieme poslať mailom v elektronickej podobe.

Na základe vyjadrenia UHA Košice z r. 2021, je možnosť dostavby a/alebo vybudovania ďalšej polyfunkcie v predmetnom areáli.

Celý areál je vo vlastníctve 1 subjektu.

Objekt: Pozostáva z obchodných / administratívnych priestorov v celkovej výmere 200 m2, skladovacích / výrobné priestory o výmere 510 m2 a 30 – 40 parkovacích miest v areáli.
Celková plocha pozemkov: 2275 m2 (zastavaná plocha a budova) a 817 m2 prístupovej cesty


Dopravné napojenie pre osobnú a nákladnú dopravu: Z areálu je prístupová asfaltová cesta napojená na práve rekonštruovanú 4-prúdovú cestu E571 s napojením rýchlostnú cestu E58 (smer Rožňava) a cesty E50 a napojením na diaľnicu D1 (smer Prešov). Rovnako po vybudovaný južného obchvatu Košíc, bude napojenie do priemyselných parkov KECHNEC a VALALIKY.

Areál sa nachádza v priemyselnej zóne, ďalej od obytnej časti, no v tesnej blízkosti sa nachádza veľmi dobrá občianská vybavenosť(nákupné centrum)

Základné údaje a technické údaje:

Inžinierske siete: Mestský vodovod, kanalizácia, elektrika, plyn, optický internet. Účel využitia : Obchodné centrum, Skladové a obchodné priestory , Logistický sklad, eshop, Občianska vybavenosť Celková rozloha pozemku : 3092 m2 Zastavaná rozloha pozemku pod objektom : 676 m2 Počet nadzemných podlaží: 2 Celková rozloha všetkých podlaží spolu : 797 m2 Rozloha 1. PP, t.j. suterén : nie je podpivničene Rozloha 1. NP, t.j. prízemie : . 680 m2 Rozloha 2. NP, t.j. 1. poschodie : 116 m2 Možnosť nadstavby / prestavby : ÁNO Možnosť prístavby : ÁNO Platca DPH : ÁNO Typ vykurovania : Plynové Približný počet vlastných parkovacích miest / nie verejných / : 30, Napojenie ochrany objektu na strážnu službu.

V prípade záujmu pošleme ďalšie podklady(vyjadrenie UH, pôdorysy, atď.)

Cena nájmu: dohodou
Predajná cena: individuálne jednanie

Viac informácií INFOREAL PLUS s.r.o., Vodná 3, Košice, viac foto inforeal.sk, mail: kovalcik@inforeal.sk, tel: 0915 715 115.

Realitná kancelária INFOREAL PLUS, s.r.o. sprostredkováva predaj prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta.

Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
797 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radoslav Kovalčik

Radoslav Kovalčik

konateľ

  • Slovensky
  • Česky

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti