Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

GERONIMO grill & bar - OPTIMA Košice

Interné ID: RK95
Ulica: Moldavská
Obec: Košice-Západ
Okres: Košice II
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Stav: úplne prerobený
Typ objektu: Gastro priestory
120 000 €

Popis nehnuteľnosti

Na PREDAJ reštaurácia GERONIMO grill & bar v Košiciach. Pozri video: https://youtu.be/jlw_ROAr3Os

Reštaurácia sa nachádza v najväčšom obchodnom centre na východe - OPTIMA Košice hneď pri hlavnom vchode do centra. Reštaurácia sa predáva kompletne zariadená vrátane interiéru, vybavenia kuchyne, zázemia, inventáru a letnej záhrady s gastrokontajnerom. Súčasťou predaja je takisto pokladničný hardware a software ( DOTYKAČKA - pokladňa + 2x mobilný čašník ) ochranná známka, webova stránka, firemný FB a instagram. Reštaurácia je plne funkčná so stabilnými tržbami a za 12 rokov existencie si vybudovala stálu klientelu hlavne rodinného typu. Reštaurácia má takisto dlhoročne k dispozícii donáškovu službu ( wolt, Bolt, bistro.sk ) a na  google recenziách má vyše 1000 relevantných recenzií s priemerným hodnotením 4,5..

Sortiment a ponuka reštaurácie - www.geronimogrill.sk

FB(sledovatelia: 7,6 tis.) - https://www.facebook.com/geronimogrillbar

Instagram: Geronimo grill, geronimo express

Výmera priestoru
- interiér : 245 m2 ( bar , kuchyňa, umývacia miestnosť, vstavaná mraziacia a chladiaca miestnosť a samotná prevádzka ) + 30 m2 nadstavba ( toalety pre zákazníkov a zázemie pre zamestnancov )
Kapacita sedenia interiér: 80 miest
- exteriér : 40 m2 - vonkajšia terasa s veľkým slnečníkom priamo pred reštauráciou + 40 m2 (samostatný gastrokontajner, kryté sedenie vrátanie vonkajšieho grillu )
Kapacita sedenia exteriér spolu : 45 miest.    

Nájomná zmluva je uzavretá do 03/2028 s opciou na ďalších 5 rokov. Nájomné : 7.700,- EUR / mesačne bez DPH ( zahŕňa základné nájomné, spoločné prevádzkové náklady obchodného centra, marketingové náklady obchodného centra ). Energie podľa spotreby.

Cena za predaj : 120.000,- EUR. Je možný predaj spoločnosti alebo odpredaj prevádzky podľa dohody.

Verzia 1. Predaj spoločnosti: predáva sa spoločnosť s nájomnou zmluvou a s celým majetkom reštaurácie, kúpna cena pozostáva z: prevzatia ručenia za bankový úver - 34.000,- EUR  (covid úver TB )prevzatia ručenia za bankovú záruku - 38.000,- EUR (banková záruka VUB za depozit nájmu)doplatok kúpnej ceny - 48.000,- EUR ( predaj obchodných podielov spoločnosti )

Verzia 2. Predaj prevádzky: odpredaj celej prevádzky reštaurácie vrátane celého majetku, príslušenstva a následným prevodom nájomnej zmluvy na nového nájomcu faktúrou v cene:120.000,- EUR + DPH

Viac informácií INFOREAL PLUS s.r.o., Vodná 3, Košice, mail: kovalcik@inforeal.sk, tel: 0915 715 115.
Realitná kancelária INFOREAL PLUS, s.r.o. sprostredkováva predaj prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta. Fotografie a video sú majetkom realitnej kancelárie.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
355 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radoslav Kovalčik

Radoslav Kovalčik

konateľ

  • Slovensky
  • Česky

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti